Tieto šaty sú vhodné na viacero typov postáv, pretože majú všitý korzet, ktorý sa pekne prispôsobí postave. Ja som ich mala na svadbe v 7. mesiaci tehotenstva a vďaka šnurovaniu vzadu mi krásne sedeli. Čipka na šatách je elastická, takže pekne obopne chudšie aj plnšie ruky. Na svadbe som mala obuté tenisky, no šaty vyzerajú dobre aj s opätkami. V prípade potreby sa dajú tiež jednoducho skrátiť zastihnutím.Šaty sú vyčistené v čistiarni.