Venované nám, ženám!

Venované nám, ženám!

Ženy, krásne citlivé bytosti snívajúce o nádherných momentoch a dokonalom živote. Áno, to sme my. Snívame, preciťujeme, milujeme a túžime byť krásne pre seba aj pre okolie. Každá z nás vo svojom živote nie raz snívala o dokonalej svadbe v nádherných svadobných šatách. A veľa z nás o tomto výnimočnom svadobnom dni sníva dodnes. Vrátane mňa!

Nápad vytvoriť jedinečný koncept len pre nevesty vznikol veľmi prirodzene. Keď som mala svoj „snívajúci deň“ a začala hľadať šaty, v ktorých by som sa raz možno chcela vydávať, zistila som, že nájsť svadobné šaty s potrebnými informáciami a cenami je veľmi komplikované, dokonca vo väčšine prípadov nemožné. Pýtala som sa sama seba prečo a dnes som zato veľmi vďačná, lebo vďaka tomuto nedostatku vznikol LALA MARKET - Online second hand svadobných šiat. Je pre nás všetky, ktoré chceme byť nevestami a chceme si zrozumiteľným a jednoduchým spôsobom nájsť vysnívané svadobné šaty a taktiež pre ženy, ktoré už nevestami boli a chcú svoje šaty a skúsenosti posunúť ďalej.

Samotný koncept je vytvorený veľmi jasne a zrozumiteľne pre stranu kupujúcich aj pre stranu predávajúcich. Pre využívanie všetkých možností, ktoré LALA MARKET ponúka, je potrebné vytvoriť si v oboch prípadoch bezplatnú registráciu. Predávajúce si môžu vytvoriť svoju jedinečnú predajnú ponuku vďaka detailne pripravenému formuláru a kupujúce sa podľa potreby môžu skontaktovať s nevestami prostredníctvom našej zabezpečenej platformy pre zasielanie správ. Pridali sme aj kolónku recenzií, aby sme sa na základe vašich hodnotení mohli ďalej posúvať a zlepšovať. Samozrejme sme aktívni aj na sociálnych sieťach a budeme radi, ak vďaka vašim príspevkom a reakciám vytvoríme veľkú svadobnú komunitu, ktorá si bude vzájomne pomáhať a predávať skúsenosti.

Sme na začiatku dlhej cesty, ale v kútiku srdca verím, že to má zmysel. Teším sa na všetky nové zážitky :)

bea

Tiež sa vám môže páčiť