Predaj svadobných šiat v 3 krokoch

Predaj svadobných šiat v 3 krokoch

Milé mladomanželky, tieto riadky sú venované práve vám. Vy ste už vo svojich vytúžených svadobných šatách zažiarili a každá z vás bola tou najkrajšou nevestou pre vášho nastávajúceho. Nezabudnuteľný svadobný deň je za vami a prišiel čas zamyslieť sa nad nasledujúcou otázkou: Čo urobiť so svadobnými šatami?


Tradičná netradičnosť 

Aj keď sa i v dnešnej dobe zachováva veľa tradícií, obľúbenou je tiež netradičnosť. Striktné zásady týkajúce sa svadobného dňa už nie sú pravidlom. Každá budúca nevesta sa unáša vo víre vlastných predstáv a sníva o svojom nezabudnuteľnom svadobnom dni. Dnes je však už celkom bežné mať netradičnú svadbu. Či už ide o obrad, miesto, výzdobu, alebo aj svadobné šaty.

Netradične sa nevesty správajú aj po svadbe. V minulosti bolo bežným zvykom odkladať svoje svadobné šaty pre ďalšie generácie alebo ako krásnu spomienku. Niektoré nevesty sa aj dnes určite tejto tradície držia. No je veľa takých, ako aj vy, ktoré nechcú, aby sa príbeh ich svadobných šiat skončil v šatníku. LALA MARKET práve vám ponúka možnosť posunúť svadobné šaty ďalej. Stačí, ak sa zaregistrujete, pridáte pár fotiek vašich svadobných šiat a napíšete ich neopakovateľný príbeh. Určite sa nájde ďalšia nevesta, ktorá by v nich rada zažila svoj vlastný.


Rovnaké šaty - dve unikátne nevesty

Každá z nás je iná, iným spôsobom výnimočná. Každá z nás chce na vlastnej svadbe zažiariť a ohúriť svojho nastávajúceho, ktorý netrpezlivo čaká pred oltárom. Výber svadobných šiat preto neberieme na ľahkú váhu, práve naopak. Svadobné šaty nás musia ohúriť a padnúť nám ako uliate. 

Keď ste si prvýkrát obliekli svoje svadobné šaty a zbadali sa v zrkadle, vedeli ste, že sú tie pravé. Našli ste pre vás tie najkrajšie a najúžasnejšie svadobné šaty. Som si istá, že na ten moment nikdy nezabudnete. Svadobné šaty sa pre vás stali symbolom výnimočného dňa a okamihov, na ktoré budete s radosťou a úsmevom spomínať.

Možno práve teraz hľadá budúca nevesta svoje vysnívané svadobné šaty tak, ako ste ich v minulosti hľadali vy. Možno jej vysnívané svadobné šaty vyzerajú presne tak, ako tie vaše. A práve vy môžete dopriať tejto žene ten magický pocit, ktorý ste mali, keď ste tie pravé svadobné šaty našli. Svadobné šaty predstavujú jedinečnosť, ktorá by nemala ostať zatvorená niekde v šatníku. Doprajte ďalšej neveste ten neopísateľný pocit okúzlenia a šťastia vo svadobných šatách, o ktorých už dlho sníva. Pretože jedny svadobné šaty môžu vykúzliť dve unikátne nevesty.

Predaj svadobných šiat v 3 krokoch

Ak chcete predať svadobné šaty, mali by ste myslieť na nasledujúce body, ktoré vám pri predaji šiat iste pomôžu:

1. Nečakajte príliš dlho

Aj keď vás to možno prekvapí, najlepšie urobíte, ak svoje svadobné šaty ponúknete nastávajúcim nevestám ešte pred svadbou. Pýtate sa prečo? Odpoveď je jednoduchá. Po svadbe totižto veľmi rýchlo vkročíte do novomanželského života a svadobné šaty ostanú na dlhý čas odložené v šatníku. Ak sa však rozhodnete svoje svadobné šaty ponúknuť už pred svadbou, je väčšia pravdepodobnosť, že si k nim ďalšia nevesta nájde cestu oveľa skôr a vaše krásne svadobné šaty nezostanú pridlho len tak v skrini.

Keď sa rozhodnete predať svoje svadobné šaty až po svadbe, mali by ste tak urobiť čo najskôr, najneskôr však po dobu 6-12 mesiacov po svadobnom dni. Je dôležité myslieť aj na to, že sa módne trendy veľmi rýchlo vyvíjajú a vaše šaty po dlhšom čase už nemusia byť trendy. 

2. Zasnené snúbenice

Kedy ste začali s hľadaním svadobných šiat vy? Štatistiky ukazujú, že ženy majú tendenciu začať s prezeraním svadobných šiat v krátkom čase po zásnubách. Zasnúbenie predstavuje čarovný okamih, kedy sa budúce nevesty ponoria do svojich myšlienok a predstáv, ako by mal vyzerať ich svadobný deň. A k tomu neodmysliteľne patria aj fantázie o krásnej neveste. Možno ste to nevedeli, no najbežnejším časom zásnub je obdobie zimy. Práve vtedy veľa mužov využije kúzlo tohto romantického obdobia. Veď komu by sa nepáčila predstava zásnub v očarujúcej atmosfére pri sviečkach, krbe, s výhľadom na zasneženú krajinu? Práve preto je najvhodnejším mesiacom na predaj svadobných šiat mesiac január.
Ak ste sa rozhodli predať svoje svadobné šaty v inom období, určite nečakajte do nasledujúceho januára. Istotne sa nájde veľa nadšených snúbeníc, ktoré hľadajú svadobné šaty práve teraz.

3. Ponuka svadobných šiat

Svadobné šaty predstavujú niečo výnimočné. Samé máte skúsenosť s prezeraním rôznych ponúk svadobných šiat, a preto dobre viete, čo vás zaujalo, a čo naopak nie. Pri ponúkaní svadobných šiat je potrebné, možno aj nevyhnutné, aby ste sa vrátili do čias, kedy ste boli tou nadšenou snúbenicou, ktorá si prezerala ponuky a hľadala vysnívané svadobné šaty. Online bazár www.lalamarket.sk vám dáva priestor na to, aby ste budúcim nevestám opísali svoje svadobné šaty, napísali ich príbeh a vtiahli do vašich svadobných predstáv, ktoré pre ne môžu byť inšpiráciou. Pri vytváraní ponuky vám pomôže aj 6 jednoduchých tipov, ako predať svadobné šaty cez LALA MARKET.


Ak ste sa rozhodli predať svoje svadobné šaty, jednoducho sa zaregistrujte a rozpíšte príbeh vašich svadobných šiat, na ktoré netrpezlivo čaká ďalšia budúca nevesta :)

Tiež sa vám môže páčiť