Svadba podľa Terky a Slava

Svadba podľa Terky a Slava

Prinášame vám ďalšiu inšpiráciu pre váš svadobný deň. Tentokrát sa s nami o detaily zo svojho svadobného dňa podelil mladý manželský pár Terka a Slavo. Sú dôkazom toho, že aj láska v mladom veku môže vydržať veľa veľa rokov :)

Bývalá nevesta Terezka by svoje svadobné šaty veľmi rada posunula ďalej. Sú krásne, jedinečné, romantické... Prezrite si jej predajnú ponuku a v prípade záujmu o jej svadobné šatičky ju kontaktujte.


Terka a Slavo

Každý príbeh lásky je osobitý, niečím iný a každá spoločná cesta dvoch ľudí začína inak. Cesty Terky a Slava mohla spojiť náhoda, ale aj osud..

Poznajú sa zo základnej školy, no vtedy medzi dvoma mladými ľuďmi ešte iskrička nepreletela. Stalo sa tak až raz v lete v Nemecku. Po skončení strednej školy sa obaja, nezávisle od seba, rozhodli ísť na letnú brigádu, v tom istom období na to isté miesto, do malého mestečka na západe Nemecka. Hneď v prvý deň, pri prvom vzájomnom pohľade, bolo jasné, že sa začala písať prvá kapitola ich spoločného života. Dnes sú spolu 8 rokov a tento rok oslávili prvé výročie manželstva :)

Terka bola nádherná romantická nevesta oblečená do svadobných šiat Dinara od európskej svadobnej značky Supernova. Jej svadobné šaty si hľadajú novú majiteľku, preto, ak hľadáte svadobné šaty na vašu svadbu, kliknite na tento odkaz, kde nájdete celú predajnú ponuku s cenou šiat, a tiež kontakt na Terezku.
Svoje vysnívané svadobné šaty objavila vo svadobnom salóne EvaMária v Seredi, kde bolo hneď jasné, ktoré šaty sú tie pravé. O svadobných šatách mala úplne inú predstavu. Videla sa ako nevesta v boho svadobných šatách s dlhým rukávom. No šaty, ktoré si zvolila, sa krásne hodili k jej láskavej osobnosti a povahe.

Svadobný deň začali obaja snúbenci v spoločnosti svojej rodiny a priateľov. Ako to na východe Slovenska býva, aj samotná príprava snúbencov na svadobný deň je špeciálnou tradíciou plnou smiechu, radosti, ale aj dojatia a spomienok.
Za sprievodu ľudovej hudby si ženích prišiel po svoju vyvolenú a vybrali sa spolu do Kostola svätého Martina v Lipanoch, kde si povedali svoje “áno” a sľúbili si večnú lásku.

V Lipanoch sa konala aj svadobná hostina. Nové priestory v Troji v Lipanoch s nádychom luxusu ponúkajú skvelý priestor aj pre ľudí, ktorí majú veľké svadby, ako to bolo aj v prípade tohto páru. Po príchode na miesto nesmelo chýbať rozbitie taniera pre šťastie. Po úspešnom zvládnutí tejto úlohy, ktorú neuľahčovali svadobní hostia, si Slavo svoju manželku odniesol na rukách k svadobnému stolu.

Zvyčajne si pri predstave svadobného tanca človek vybaví pomalý zamilovaný tanec na romantickú pieseň, však? Terka a Slavko však všetkých prekvapili. Do manželstva sa svižným tanečným krokom pretancovali na rezkú pieseň Tancujem s tebou rád od Karola Duchoňa. A zábava sa mohla začať :)
Na svadbe sa veľmi veľa tancovalo a spievalo, za čo mohol okrem veselých hostí výborný výber piesní hudobnej skupiny MUZIKUS, ktorú tvoria šikovní muzikanti z východu.

O polnoci všetko stíchlo, svetlá zhasli a prišiel čas na tradičný vrchol svadobného dňa - čepčenie. Zo slobodnej dievčiny sa podľa tradícií stala manželka. Tento obrad býva často veľmi krásny a dojemný. Na tejto svadbe sa to znásobilo aj tým, že nevestu čepčili jej kamarátky.

Svadobný deň si plánoval pár sám s pomocou rodiny a priateľov. Využili služby lokálnych dodávateľov, ktorých môžete nájsť pod textom tohto blogu. Prezrite si aj nádhernú fotogalériu s fotografiami z celého svadobného dňa. Nafotil ich veľmi šikovný, ochotný a ústretový fotograf Roman Pavluv.


Terka a Slavko, gratulujeme k prvému výročiu manželstva a želáme vám, aby ste spolu tancovali životom s ľahkosťou, úsmevom a radosťou, tak ako na vašu svadobnú pieseň :)


Svadobní dodávatelia

Miesto obradu:  Kostol sv. Martina v Lipanoch
Miesto hostiny a ubytovania:
Troja
Svadobné menu:Troja
Zákusky:Sladká dielňa u Jany
Zákusky na výslužku:Cukrárenska výroba Lipovská
Ovocné poháriky:Fruity bar MIMKA
Fotograf:
Roman Pavluv
Fotokútik:FotoCorner
Svadobné šaty:Svadobný salón EvaMária
Svadobný účes:Simona Čonková 
Svadobné líčenie: Petra Kušnírová
Nechty:
Studio Aurora Sabinov
Svadobná pieseň:Tancujem s tebou rád
Hudba:MUZIKUS
Čepčenie:ŽSS Milpošanka
Svadobná výzdoba:Mariposa výzdoby
Svadobná kytica:Mariposa výzdoby
Výzdoba kostola:Kvetinárstvo L+P KANDRÁČ


Svadobné fotografie


Aj vy sa chcete podeliť o vaše skúsenosti so svadbou a inšpirovať budúce nevesty? Vyplňte tento dotazník a LALA MARKET tím sa o všetko postará :)

Tiež sa vám môže páčiť